Home

Anita Haradinaj ditlindja

Anita Haradinaj publikon foto nga ditëlindja, shfaqet mahnitëse me fustanin me xixa (FOTO) 14/10/2020 23:02 . Moderatorja e njohur, njëherazi dhe bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, Anita, festoi para pak ditësh ditëlindjen e saj të 40-et. Së fundmi, Anita ka ndarë në rrjete sociale një foto nga ditëlindja e saj. Moderatorja shfaqet tepër mahnitëse e. Anita Haradinaj feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo. 12/10/2020 | 11:49. Moderatorja e njohur shqiptare, Anita Haradinaj feston sot ditëlindjen e saj të 40-të. Gruaja e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ka bërë publike disa imazhe të urimeve nga personat më të dashur duke i falënderuar me fjalë të ëmbla. Ndër to ajo ka publikuar edhe urimin e motrës së saj. Pa ty jeta. Shënon përvjetori i lindjes së Anita Haradinajt, e cila sot mbush 40 vjet. Moderatorja e njohur shqiptare, Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e shumta. Gruaja e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ka bërë publike disa imazhe të urimeve nga personat më të dashur duke i falënderuar [

Anita Haradinaj publikon foto nga ditëlindja, shfaqet

Anita Haradinaj feston ditëlindjen, ja sa vite mbush aj

  1. Anita Haradinaj e cila në publik njihet për veshjet e shtrenjta, në një ndjenjë me rastin e ditëlindjes së motrës së saj Lolës, zgjodhi të vishej me pantallona të shkurtër e xhaketë. Ani pse në dukje ky kostum dukej i thjeshtë, veshja dhe aksesorët në këtë ditë asaj i kushtuan mbi 3 mijë e 400 [
  2. Moderatorja kosovare, Anita Haradinaj, e cila para pak ditësh mbushi 40 vite jetë ka ndarë një fotografi nga ditëlindja e saj. Teksa shkëlqen në një fustan rozë me xixa, moderatorja thekson se e rëndësishme është të jesh e bekuar me njerëz që të përmbushin në çdo moment të jetës
  3. Anita Haradinaj ka publikuar foto nga ditëlindja e 40-të dhe i ka falënderuar të gjithë për urimet. Anita Haradinaj së fundmi e ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të, shkruan lajmi.net. Ajo me ndjekësit sot e ka ndarë një foto të shkëputur nga festa e ditëlindjes dhe i ka falënderuar të gjithë për urimet. View this post on Instagram.
  4. V October 14, 2020.
  5. Gazetar: Vlorijan Halili Kamerman: Lirak StubllaMontazher: Arianit Halil
  6. istrit të Kosovës, Ramush Haradinaj bën deklaratë dashurie ndaj të shoqit.Ajo ka ndarë një fotografi ku shihen du..
  7. Anita Haradinaj is on Facebook. Join Facebook to connect with Anita Haradinaj and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes..

Anita Haradinaj po e feston sot ditëlindjen. Shënon përJahrori i lindjes së Anita Haradinajt, e cila sot mbush 40 vjet. Bekannter albanischer Moderator, Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e shumta, schreibt die Nachrichten. Gruaja e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ka bërë publike disa imazhe t Gazetar: Vlorijan HaliliKamera: Mirand KaramaniMontazhi: Arianit Halil Spikerja e njohur, Anita Muçaj-Haradinaj, jo rrallë herë është komentuar për paraqitjet e saj. Së fundmi, ajo bashkë me familjen organizuan një festë të veçantë për motrën e saj, Lola Haradinaj, e cila festoi 30-vjetorin e lindjes. Në ndejën e organizuar për ditëlindjen e të motrës, Anita ishte veshur mjaft elegante dhe me stil, e [ Anita Haradinaj është përzgjedhur si një nga gratë më të fuqishme në botë, me ç'rast ka mbajtur edhe një fjalim, i cili është karakterizuar nga modestia. Ajo ia ka kushtuar këtë vlerësim të madh të gjitha atyre grave kosovare që janë martirizuar gjatë luftës për çlirimin e vendit, si dhe kontributit të tyre në ndërtimin e Kosovës si shtet i pavarur dhe funksional.

View the profiles of people named Anita A Haradinaj. Join Facebook to connect with Anita A Haradinaj and others you may know. Facebook gives people the.. Ramush Haradinaj (i lindur më 3 korrik 1968) në Gllogjan, afër Deçanit. Është një politikan dhe ish-komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK). Prej datës 3 dhjetor 2004 deri më 8 mars 2005 ka qenë Kryeministër i Kosovës dhe që nga data 9 shtator 2017, është zgjedhur përsëri si Kryeministër i Republikës së Kosovës dhe shërbeu deri më 3 shkurt 2020

Finden Sie perfekte Stock-Fotos zum Thema Anita Haradinaj sowie redaktionelle Newsbilder von Getty Images. Wählen Sie aus erstklassigen Inhalten zum Thema Anita Haradinaj in höchster Qualität Moderatorja e njohur kosovare, Anita Haradinaj, e cila para pak ditësh mbushi 40 vite jetë ka ndarë një fotografi nga ditëlindja e saj. Teksa shkëlqen në një fustan rozë me xixa, moderatorja thekson se e rëndësishme është të jesh e bekuar me njerëz që të përmbushin në çdo moment të jetës. Postimi i saj i [ Lola Haradinaj hyn në moshë të re. Me rastin e ditëlindjes, Anita Haradinaj ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar motrën për këtë ditë të veçantë, shkruan lajmi.net. Ajo ka zgjedhur një foto të përbashkët për ta hedhur në profilin e saj në Instagram, ku i përkushton motrës edhe disa fjali. Gëzuar ditëlindja te falënderoj përjetësisht qe je me mua ne çdo.

Lajm i fundit / Raportimi për rr ahjen e Anita Haradinajt, deklarohet Prokurori Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen. posted on 12/10/2020 at 11:52 am. 0 Share. Shënon përvjetori i lindjes së Anita Haradinajt, e cila sot mbush 40 vjet. Moderatorja e njohur shqiptare, Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e shumta, shkruan lajmi.net. Gruaja e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ka bërë publike disa. Spikerja e njohur, Anita Muçaj-Haradinaj, jo rrallë herë është komentuar për paraqitjet e saj. Së fundmi, ajo bashkë me familjen organizuan një festë të veçantë për motrën e saj, Lola Haradinaj, e cila festoi 30-vjetorin e lindjes. Në ndejën e organizuar për ditëlindjen e të motrës, Anita ishte veshur mjaft elegante dhe me stil , [

Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen, ja sa vite ka

Moderatorja e njohur kosovare, Anita Haradinaj, e cila para pak ditësh mbushi 40 vite jetë ka ndarë një fotografi nga ditëlindja e saj. Teksa shkëlqen në një fustan rozë me xixa, moderatorja thekson se e rëndësishme është të jesh e bekuar me njerëz që të përmbushin në çdo moment të jetës, shkruan Express Rozë. Postimi [ Pamje prej festës së ditëlindjes së Anita Haradinajt: Kjo është dhurata që morri prej Ramushit. më 10.2016 - Telegrafi. Anita Muçaj është njëra prej moderatoreve me të pëlqyera shqiptare. Pos, që punon në televizionin publik të Kosovës, ajo është edhe bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt. Anita sot ka një.. KOSOVE Gruaja e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 40-të. Mes urimeve të shumtë nuk mungon as ai i bashkëshortit të saj, Ramushit. Anita është befasuar nga bashkëshorti i saj edhe me një buqetë të madhe me lule. Ka qenë ish-kryeministri që ka postuar foton e veçantë në rrjetet sociale. [ Kujtojmë se Mustafë Muçaj është babai i Anita dhe Lola Muçajt, bashkëshorteve të Ramush dhe Daut Haradinaj. Previous Fotografi të rralla të Ramush Haradinajt me të dashurën, para se të martohej me Anitën (FOTO) Next Dashnoret e cilëve politikanë kosovar janë Arta Nitaj dhe Arta Elezaj?! (FOTO) Artikuj te ngjashem. Çun Lajçi sqarohet e i kërkon falje Goldit pas reagimit të. 208 Ergebnisse zu Anita Haradinaj: Bashkëshortja, AAK-së, Ramush Haradinajt, Kosova, Gazeta, Muçaj, Ditën, Kosovo, Kryeministrit t

Bashkëshortja e Daut Haradinaj feston ditëlindjen, ky është urimi që i bën motra Anita . 09:51 / 12 Qershor 2020. 0. Me rastin e ditëlindjes, Anita Haradinaj ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar motrën për këtë ditë të veçantë, shkruan lajmi.net. Ajo ka zgjedhur një foto të përbashkët për ta hedhur në profilin e saj në Instagram, ku i përkushton motrës edhe. Δείτε τα προφίλ χρηστών με το όνομα Anita Haradinaj. Γίνετε μέλος στο Facebook για να συνδεθείτε με τον/την Anita Haradinaj και άλλους που μπορεί να.. Finden Sie professionelle Videos zum Thema Anita Haradinaj sowie B-Roll-Filmmaterial, das Sie für die Nutzung in Film, Fernsehen, Werbefilm sowie für die Unternehmenskommunikation lizenzieren können. Getty Images bietet exklusive rights-ready und erstklassige lizenzfreie analoge, HD- und 4K-Videos in höchster Qualität Poezi per ditlindje te vellait Poezi per ditlindje sabri selmani dhe po ju adem jashari ne - vlip

Sot feston ditëlindjen producenti dhe dikur reperi, Don Arbas. Urimin më të mirë publikisht, e mori nga motra e tij, Arta Bajrami. Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi të tij në kohën kur ishte më i ri në moshë duke ia bashkëngjitur një shkrim emocionues. Fjala VLLA osht shum fjal e madhe. Continue reading Arta Bajrami emocionon me urimin për. 22 Ergebnisse zu Anita Haradinaj und Kosova: kostenlose Person-Info bei Personsuche Yasni.de, alle Infos zum Namen im Interne - Vellezerit Qetaj - Ramush Haradinaj [ Album 2012 ] - Xhensila - Da Da Da [ 2012 ] Anita Ahmeti - Pa adres [ 2012 ] Antigona Qena - Mitrovice o Vendi Im 2012: Antigona Sejdiu - Veq ta dish 2012: Aragona Band - Vajza Anonime [ 2012 ] Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla - Doni Muzik 2012: Arbnor Berisha - Potpuri Me Def [ 2012 ] Arbnor Berisha - Xhane xhane [ 2012 ] Ardian Bujupi - Rise to the.

Rudina - Anita Haradinaj në një rrëfim për Ramushin dhe

Hymni i Kosovës Aty po e flet nena gjuhen shqipe Aty shendrite Hena e Dielli -po tybe Aty s`do te kishte vuajtje edhe gazep Po te ishin bijt e saj te lidhur me rrespekt Aty me te vertete flamurin e mbushen zvezdicat Se u harruan Bajram Currat e Shote Galicat Aty ku minoriteti matet m Ramush dhe Anita Haradinaj // Live from Bernica Park. RTV Dukagjini war live — mit Live from Bernica Park.. Bezahlte Werbepartnerschaft Madje, Mustafë Muçaj kishte zyrtarizuar lidhjen e tij kur ishte paraqitur publikisht me të në Ballon shqiptare vitin e kaluar. Në fotografitë e publikuara nga Paçarada, Muçaj shihet bashkë me partneren e tij në krah. Kujtojmë se Mustafë Muçaj është babai i Anita dhe Lola Muçajt, bashkëshorteve të Ramush dhe Daut Haradinaj Anita Haradinaj është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Anita Haradinaj dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon..

Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen, mbush 40 vjet

ittle red devil movie wiki yiannis, here papadopoulos guitar electric artcube gmbh huckel approximation benzene. In florida general electio.. PARTIA DEMOKRATIKE E KOSOVS DEGA MITROVIC. PARTIA DEMOKRATIKE E KOSOVS DEGA MITROVIC. Pasqyra e strukturs s degs dhe analiza e zgjedhjeve 2007-2014. Janar,2015 Mitrovic 1. PARTIA DEMOKRATIKE E KOSOVS DEGA MITROVI Anita Haradinaj feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 40 vite jetë, shkruan Syri Kosova. Në rrjetet sociale, gruaja e të parit të AAK-së ka pranuar urime të shumta nga miqtë e saj, familjarët dhe ndjekësit që ka. Nuk dihet ende se a do e festoj këtë ditëlindje si tjerat për shkak të pandemisë, por duket se moderatorja është mjaft e lumtur nga dashuria që po merr në këtë. Në mesin e atyre që e kanë uruar, ishte edhe Anita Haradinaj. Përmes një postimi në Instagram, Anita u shpreh se e ka mikun më të mirë. Djali më i mirë i Shqiptarisë, Gjenerali pa maskë i luftës dhe i paqes!! Shoku im më i miri i më të mirëve. Gëzuar ditëlindja paçveq gëzime në jetë. Daut Haradinaj, ishte urimi i Anitës për Dautin. Shpërndaje këtë lajm në. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' Anita Haradinaj '. Cdo aktivitet nga ' Anita Haradinaj ' publikohet i pari dhe ne kohe reale

Cka ka me honger_Anita Haradinaj & Lola Haradinaj - YouTube

Pak nga festa e ditëlindjes së Anita Haradinajt, kështu

Anita Haradinaj me veshje mijëra euro në ditëlindjen e

Linda Morina Uron Per Ditlindje Ramush Haradinaj - YouTub

Anita Haradinaj tregon arsyen pse Elvana Gjata u zgjodh tëAnita Haradinaj shpenzoi 3400 mijë euro për këtë veshje nëAnita Haradinaj e mohon se është rrahur nga RamushAnita Haradinaj në kanagjegj, shikojeni sa thjesht duketEKSKLUZIVE/ Anita Haradinaj rrëfen për Abc News: Ramushi